Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/) is not within the allowed path(s): (/home/platne/serwer220439/public_html/arenaleszno.pl/:/home/platne/serwer220439/tmp/:/home/virtuals/arenaleszno.pl/:/usr/local/php56-fpm/lib/php/:/tmp:/home/tmp:/var/lib/php5) in /home/platne/serwer220439/public_html/arenaleszno.pl/wp-includes/functions.php on line 2070
Oferta i cennik | APR Arena Leszno-hala pneumatyczna, wynajem boiska w Lesznie.

Oferta i cennik

Wynajem 53x 30m (Całe)
Wiosna/Lato 250 zł
Jesień/Zima 400 zł
Organizacja eventów do negocjacji

 

 

Zorganizuj turniej

 

Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz mógł zorganizować turniej sportowy, APR Arena Leszno z pewnością spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Profesjonalne wyposażenie obiektu zapewnia idealne warunki do przeprowadzenia rozgrywek, dzięki czemu wszyscy zawodnicy biorący udział w turnieju bez przeszkód będą mogli cieszyć się z uprawiania ulubionej dyscypliny sportowej.

Do dyspozycji zawodników przeznaczamy:

- szatnie z natryskami,

- boisko ze sztuczną nawierzchnią,

- profesjonalne oświetlenie.

 

 

Podziel boisko na 3 mniejsze

 

Jeśli pełnowymiarowe boisko to dla Ciebie za dużo, skorzystaj z możliwości podziału na trzy części! W ten sposób uzyskasz przestrzeń idealną do treningu dla mniejszej grupy oraz dla najmłodszych zawodników.


 

 

Zareklamuj się

 

APR Arena Leszno zaprasza do wynajmowania powierzchni dla celów reklamowych! Nasza hala sportowa jest bardzo dobrym miejscem, aby zaprezentować Państwa markę oraz produkty i usługi. Jesteśmy gotowi do współpracy i rozmów na temat rozwiązań, które wspomogą działania reklamowe Państwa firmy. Nasza oferta to powierzchnie reklamowe na terenie APR Areny Leszno. Reklamę można umieszczać na banerach zlokalizowanych na ścianach obiektu.

Zapraszamy do współpracy!


 


 

 

Zapoznaj się z regulaminem

 

 

Kontakt

e-mail: krystian@arenaleszno.pl
Telefon: +48 506 699 200