O Boisku | APR Arena Leszno-hala pneumatyczna, wynajem boiska w Lesznie.

O Boisku

APR Arena Leszno to w pełni wyposażony, nowoczesny obiekt przeznaczony do uprawiania różnych dyscyplin sportowych. Największym atutem boiska jest fakt, że zapewnia ono optymalne warunki do przeprowadzenia treningu niezależnie od pory roku. Zadaszenie, system grzewczy i profesjonalne oświetlenie umożliwiają rozegranie meczu nawet w czasie deszczu, śniegu czy mrozu.Boisko typu Orlik ze sztuczną murawą najwyższej klasy sprosta wymaganiom zarówno amatorów, jak i profesjonalistów. Dodatkowo w trosce o komfort użytkowania do dyspozycji zawodników korzystających z boiska przeznaczono szatnie z natryskami. UWAGA! Wejście na obiekt bezpośrednio z szatni!

Co ważne boisko znajduje się w samym centrum miasta, tuż przy Szkole Podstawowej nr 7 dzięki czemu z łatwością dotrze tu każdy mieszkaniec Leszna i okolic bez względu na to czy porusza się samochodem czy komunikacją miejską.

 

 

Dla kogo?

 

 

Osoby prywatne

 

Razem z przyjaciółmi szukacie miejsca, w którym będziecie mogli rozegrać towarzyski mecz? APR Arena Leszno to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Zarezerwuj boisko i ciesz się meczem rozegranym w gronie znajomych!

 

 

 

 

 

Klienci biznesowi

 

Wynajmij boisko na swoją imprezę firmową lub zorganizuj dedykowaną ligę piłkarską dla swoich pracowników! APR Arena Leszno zapewni najlepsze warunki do przeprowadzenia każdego eventu biznesowego.

 

 

 

 

 

Kluby sportowe

 

Razem z APR Areną Leszno zorganizujesz profesjonalne treningi, turnieje, obozy dochodzeniowe czy półkolonie dla podopiecznych swojego klubu. Na naszym obiekcie można trenować i bawić się bez względu na warunki pogodowe.

 

 

Zorganizuj turniej

 

Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz mógł zorganizować turniej sportowy, APR Arena Leszno z pewnością spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Profesjonalne wyposażenie obiektu zapewnia idealne warunki do przeprowadzenia rozgrywek, dzięki czemu wszyscy zawodnicy biorący udział w turnieju bez przeszkód będą mogli cieszyć się z uprawiania ulubionej dyscypliny sportowej.

Do dyspozycji zawodników przeznaczamy:

- szatnie z natryskami,

- boisko ze sztuczną nawierzchnią,

- profesjonalne oświetlenie.

 

 

Podziel boisko na 3 mniejsze

 

Jeśli pełnowymiarowe boisko to dla Ciebie za dużo, skorzystaj z możliwości podziału na trzy części! W ten sposób uzyskasz przestrzeń idealną do treningu dla mniejszej grupy oraz dla najmłodszych zawodników.


 

 

Zareklamuj się

 

APR Arena Leszno zaprasza do wynajmowania powierzchni dla celów reklamowych! Nasza hala sportowa jest bardzo dobrym miejscem, aby zaprezentować Państwa markę oraz produkty i usługi. Jesteśmy gotowi do współpracy i rozmów na temat rozwiązań, które wspomogą działania reklamowe Państwa firmy. Nasza oferta to powierzchnie reklamowe na terenie APR Areny Leszno. Reklamę można umieszczać na banerach zlokalizowanych na ścianach obiektu.

Zapraszamy do współpracy!


 


 

 

Zapoznaj się z regulaminem

 

Kontakt

e-mail: krystian@arenaleszno.pl
Telefon: +48 506 699 200